Hakkımızda
Türkiye’nin  profesyonel otel zincirinin
bir halkası olan;
MIRAGE PALM Otel’e hoş .


Otelimiz Marmaris’e 7 km., 80 m.,
Dalaman Hava alanına 90 . mesafededir.
Marmaris’in İçmeler beldesinde bulunmaktadır.
  Türkiye’nin  profesyonel otel zincirinin halkası olan; MIRAGE PALM . Bilgili ve deneyimli kadrosu, ve samimi hizmet anlayışı Türk misafirperverliğinin en iyi hizmet olarak sunulduğu bir .
En mutlu günlerinizde sizlerle olmanın gururunu duyan, aynı konuştuğumuz bu ortamda, yorgunluğunuzu , doyumsuz bir tatil yaşatmak, tüm sorunlarınıza çözüm üretmek _&_;, tüm otel yönetimi olarak vermekteyiz.


 
HERŞEY DAHİL SİSTEMİ

MIRAGE PALM  Otel olarak, unutulmaz bir tatil sunmak . Gün boyu  yiyecek ve _&_; servisimiz alacart servisimizle  masalara verilmektedir. Ayrıca MIRAGE WORLD açık büfesinden yararlanma imkanı Türk ve Dünya mutfaklarından &; sunulduğu restaurantımız
  geç kahvaltı ve gece çorbamız, çay, kahve ve saatimiz, dönüşümlü olarak dondurma, &; ve meyve servislerimiz, MIRAGE Otelimizde profesyonel bir kadrodan animasyon ekibimiz, canlı müziklerimiz, sonu sinema günlerimiz, MIRAGE &; sauna ve fitness salonumuz &; olarak hizmetinizdedir.


RESEPSİYON
Otelimize girdiğiniz anda hissettiğiniz _&; yüzlü, hızlı ve mükemmel anlayışı ile resepsiyon 24 hizmetinizdedir. Her türlü dileğiniz _&_; yalnızca bir telefon açmanız . Otelde yaptığınız ekstra harcamaları nakit ya da kredi ödeyebilirsiniz. Ayrıca fax, posta, servisi ve döviz işlemlerinizi resepsiyonda gerçekleştirebilirsiniz.

MİSAFİR İLİŞKİLERİ
Sabah 08.30–22.00 saatleri arasında ve sorunlarınızla ilgilenecek  güler _&;&; personelimizle tatiliniz boyunca yanınızdayız. &; gecelerimiz, doğum günü organizasyonlarınız, _&;_ animasyon programları ile otelimiz yöremizle ilgili her konuda misafir ilişkilerinde mevcuttur.