Aktiviteler
Havuz Oyunları Açık Hava Diskosu
Pinpon Sinema Projeksiyon
Fitness Center Dart
Bilardo Gece Showları
Canlı Müzik    
 
AKTİVİTELER VE ANİMASYON
Tesisimizde soft animasyon hizmeti , beklentilerinize uygun bir animasyon ile sınırsız bir eğlence unutulmayacak günler sizi bekliyor. _&;_ boyunca sizleri eğlenceye doyuracak ekibimizle her türlü aktiviteye _, tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli oyunları, aerobic, dart, masa _, ve akşam showları ile hissedeceksiniz. Günlük animasyon programlarını _&;_ ve enformasyon panolarımızdan öğrenebilirsiniz.

BİLARDO
Sohbet edip içeceğinizi yudumlarken zamanda bilardo oynama keyfini istiyorsanız otelimizde güzel bir &;_ sizleri bekliyor. ( Ücretli)

İNTERNET KÖŞESİ
Tüm tatiliniz boyunca isteklerinizin karşılandığı otelimizde internet Köşesin ayrıcalıklarımızdan biri olarak size . Tüm gün boyunca internet dolaşabilir, işlerinizi tatilde de edebilirsiniz. (Ücretli)
 
  SİNEMA
Sezonun en yeni ve güzel filmlerini hafta sonu ( günleri) Sinema salonunda kurduğumuz _&;_&;_ ekran perdede izleyebilirsiniz. Saat 21.00&;23.00

DÜKKÂNLAR
MIRAGE WORLD Restaurant tarafındaki _&;_&; bulunan dükkanlarımızdan tüm tatiliniz günlük ve özel ihtiyaçlarınızı . Bunlar Market,  Kuaför, fotoğrafçı, Fitness Center ve Spa & Wellness hizmetlerimiz olarak sizlere _.

HAVUZ
Tesisimizde 1 adet büyük _&_;&; havuz bulunmaktadır. Havuzumuz 350 _&2; dir. 2 adet su MIRAGE WORLD üst havuzda . Havuz başında bulunan şezlong şemsiyeleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Havuz açılış saati 08:00 ise 19:00